Обявиха програмата и регламента на международния футболен турнир „Пловдив къп“

Органиазторите от Футболна академия ВЕЛД днес обявиха програмата и регламента на международния футболен турнир за деца до 12-годишна възраст „Пловдив къп“, който стартира утре на Гребната база в града.
Интересът към надпреварата расте непрекъснато, а домакините вече спряха да приемат заевки и определиха точно 20 отбора, които се пускат от утре в спора за голямата купа. Тимовете вече са разпределине в предваритерлни групи.
Ето кои са те и какъв е регламентът на „Пловдив къп“ за всяка от двете групи – деца, родени през 2007 и през 2008 година:

ОТБОРИ УЧАСТНИЦИ В ТУРНИРА „ПЛОВДИВ КЪП 2018”

ГРУПИ – деца, родени 2007 год.

Група А:

1.ФК ”СЛАВИЯ” Сф
2.ФК ”ДУНАВ” Русе
3.ФК ”БОТЕВ” Пд
4.ФА ”ЦАРСКО СЕЛО” Сф
5.ФК ”БОТЕВ” Враца

Група Б:

1.ФК ”ЛОКОМОТИВ” Пд
2.ФК ”АРЕС” Сф
3.ФК ”НЕФТОХИМИК” Бургас
4.ФА ”ДИТ” Сф
5.ФК ”ПЛОВДИВ СИТИ”

ПРОГРАМА – деца,родени 2007 год

⚽️ 1-ви състезателен ден 01.11.2018-четвъртък

11.30 -ФК ”Пловдив Сити” – ФК ”Локомотив”Пд
12.45- ФК ”Славия”Сф – ФА ”Царско село”
14.00- ФК ”Нефтохимик”Бс- ФА ”ДИТ” Сф
15.15. ФК”Ботев” Пд – ФК ”Ботев”Вр
16.30- ФК”Арес” Сф – ФК ”Локомотив”Пв
17.45- ФК”Дунав”Рс -ФК ”Славия”Сф
19.00-ФА”Царско село”Сф-ФК”Ботев”Вр

⚽️ 2-ри ден 02.11.2018-петък

09.00-ФK”Арес”Сф-ФК”Пловдив Сити”
10.15-ФК”Локомотив”Пд-ФК”Нефтохимик”-Бс
11.30-ФК”Дунав”Рс-ФА”Царско село”Сф
12.45-ФК”Славия”Сф-ФК”Ботев”Пв
14.00-ФК”Арес”Сф-ФА”ДИТ”Сф
15.15-ФК”Пловдив Сити”-ФК”Нефтохимик”Бс
16.30-ФА”Царско село”-ФК”Ботев”Пв
17.45-ФК”Дунав”Рс-ФК”Ботев”Вр
19.00-ФК”Локомотив”Пд-ФА”ДИТ”Сф

⚽️ 3-ти ден 03.11.2018-събота

09.00-ФК”Славия”Сф-ФК”Ботев”Вр
10.15-ФА “ДИТ”Сф-ФК”Пловдив Сити”
11.30-ФК”Дунав”Рс-ФК”Ботев”Пв
12.45- ФК”Арес”Сф-ФК”Нефтохимик”Бс

Край на груповата фаза.

15.00- 5-ят,класирал се от Гр.А срещу 5-я от Гр.Б
/мач за 9 и 10 места/
16.15- 4-ят,класирал се от Гр.А срещу 4-я от Гр.Б
/мач за 7 и 8 места/
ПОЛУФИНАЛИ:
17.30- мач между първият класирал се отбор от гр.А и втория от Гр.Б
18.45-мач между първият класирал се отбор от гр.Б и втория от Гр.А
*Победителите от тези мачове на следващия ден играят за 1 и 2 места,а победените-за 3 и 4 места.

⚽️ 4-ти ден 04.11.2018-неделя

09.00- 3-ят,класирал се от Гр.А играе срещу 3-я от Гр.Б
/мач за 5 и 6 места/
10.15- МАЧ за 3 и 4 места
11.30- ФИНАЛЕН МАЧ за 1 и 2 места
12.30-НАГРАЖДАВАНЕ.
ОФИЦИАЛНО ЗАКРИВАНЕ на ТУРНИР”Купа ПЛОВДИВ 2018”.

РЕГЛАМЕНТ ТУРНИР “КУПА ПЛОВДИВ 2018”

Мачовете от Турнира се провеждат съгласно „Правилата на играта”, установени от Международната федерация на футболните асоциации (ФИФА) и в съответствие с настоящия Регламент.
Системата за провеждане на турнира във всяка възрастова група се утвърждава след приключване на кампанията по записване.
За провеждането на турнира се препоръчват следните правила на играта:
1️ Мачовете ще се играят в две полувремена по 25 мин.с 10 минутна почивка.
При ПОБЕДА се отсъждат 3 точки,при РАВЕНСТВО-1т.,при ЗАГУБА-0т.
При равен брой точки се зачита:
1.резултат от директните двубои
2.голова разлика
2️ При абсолютно равенство се тегли жребий.
При равенство на полуфинали и финали се изпълняват по пет дузпи.
При ново равенство двата отбора започват да изпълняват по една дузпа до излъчване на победител.
3️ При установяване и доказване ,че в даден мач е играл състезател над допустимата възраст за турнира се присъжда служебна победа за другия отбор.
4️ При показване на 2 ЖЪЛТИ картона и последвал ЧЕРВЕН,или при директен ЧЕРВЕН картон състезателят напуска мача до неговия край! В следващия мач състезателят има право да играе!
5️ Информационните отчети, фото- и видеоматериалите за турнира ще се публикуват на фейсбук страницата https://m.facebook.com/arenaveld/ ,както и в официалните спортни страници,и спортните сайтове в социалните мрежи.
6️ Регламентът влиза в сила от момента на утвърждаването му и ще бъде публикуван на официалната страница https://m.facebook.com/arenaveld/

–––––––––––––

ГРУПИ – деца, родени 2008 год.

Група А:

1.ФК ”БОТЕВ”Пд
2.ФК ”ЛОКОМОТИВ”Сф
3.ФК ”БЕЛАСИЦА-Струмица,Македония
4.ФК ”АРЕС”Сф
5.ФА ”ЦАРСКО СЕЛО”Сф

Група Б:

1.ФК ”СКУПИ” Скопие,Македония
2.ФА ДИТСф
3.ФК ”БОТЕВ”Враца
4.ФА ВЕЛД Пд
5.ФК ”БЕРОЕ”Стара Загора

ПРОГРАМА- деца,родени 2008 год:

⚽️ 1-ви състезателен ден 01.11.2018-четвъртък

11.30-ФК ”Ботев”Пд – ФК”Беласица” Струмица
12.45-ФК ”Скупи” Скопие-ФК”Берое” Ст.З.
14.00-ФА ”Царско село”Сф-ФК”Арес”Сф
15.15-ФК ”Ботев”Пв-ФК”Локомотив”Сф
16.30-ФА ”Велд”-ФК”Ботев”Вр
17.45-ФА ”Дит”Сф-ФК” – Скупи”Скопие”
19.00-ФК ”Локомотив”Сф – ФА”Царско село”Сф

⚽️ 2-ри ден 02.11.2018-петък

09.00-ФА”Дит”Сф-ФК”Берое”Ст.Загора
10.15-ФК”Скупи”Скопие-ФК”Ботев”Вр
11.30-ФК”Локомотив”Сф-ФК”Арес”Сф
12.45-ФА”Дит”Сф-ФА”Велд”Пд
14.00-ФА”Царско село”Сф-ФК”Беласица”Струмица
15.15-ФК”Берое”Ст.Загора-ФК”Ботев”Вр
16.30-ФК”Ботев”Пд-ФК”Арес”Сф
17.45-ФК”Локомотив”Сф-ФК”Беласица”-Струмица
19.00-ФК”Скупи”Скопие-ФА”Велд”Пд

⚽️ 3-ти ден 03.11.2018-събота

09.00-ФК “Арес”Сф-ФК”Беласица”Струмица
10.15-ФА”Дит”Сф-ФК”Ботев”Вр
11.30-ФА “Велд”Пд- ФК “Берое”Ст.Загора
12.45-ФК”Ботев”Пв-ФА”ЦарскоСело”Сф

Край на груповата фаза.

15.00- 5-ят,класирал се от Гр.А срещу 5-я от Гр.Б
/мач за 9 и 10 места/
16.15- 4-ят,класирал се от Гр.А срещу 4-я от Гр.Б
/мач за 7 и 8 места/
ПОЛУФИНАЛИ:
17.30- мач между първият класирал се отбор от гр.А и втория от Гр.Б
18.45-мач между първият класирал се отбор от гр.Б и втория от Гр.А
*Победителите от тези мачове на следващия ден играят за 1 и 2 места,а победените-за 3 и 4 места.

⚽️ 4-ти ден 04.11.2018-неделя

09.00- 3-ят,класирал се от Гр.А играе срещу 3-я от Гр.Б
/мач за 5 и 6 места/
10.15- МАЧ за 3 и 4 места
11.30- ФИНАЛЕН МАЧ за 1 и 2 места
12.30-НАГРАЖДАВАНЕ.
ОФИЦИАЛНО ЗАКРИВАНЕ на ТУРНИР”Купа ПЛОВДИВ 2018”.

РЕГЛАМЕНТ ТУРНИР “КУПА ПЛОВДИВ 2018”

Мачовете от Турнира се провеждат съгласно „Правилата на играта”, установени от Международната федерация на футболните асоциации (ФИФА) и в съответствие с настоящия Регламент.
Системата за провеждане на турнира във всяка възрастова група се утвърждава след приключване на кампанията по записване.
За провеждането на турнира се препоръчват следните правила на играта:
1️ Мачовете ще се играят в две полувремена по 25 мин.с 10 минутна почивка.
При ПОБЕДА се отсъждат 3 точки,при РАВЕНСТВО-1т.,при ЗАГУБА-0т.
При равен брой точки се зачита:
1.резултат от директните двубои
2.голова разлика
2️При абсолютно равенство се тегли жребий.
При равенство на полуфинали и финали се изпълняват по пет дузпи.
При ново равенство двата отбора започват да изпълняват по една дузпа до излъчване на победител.
3️ При установяване и доказване ,че в даден мач е играл състезател над допустимата възраст за турнира се присъжда служебна победа за другия отбор.
4️ При показване на 2 ЖЪЛТИ картона и последвал ЧЕРВЕН,или при директен ЧЕРВЕН картон състезателят напуска мача до неговия край! В следващия мач състезателят има право да играе!
5️ Информационните отчети, фото- и видеоматериалите за турнира ще се публикуват на фейсбук страницата https://m.facebook.com/arenaveld/,както и в официалните спортни страници,и спортните сайтове в социалните мрежи.
6️ Регламентът влиза в сила от момента на утвърждаването му и ще бъде публикуван на официалната страница https://m.facebook.com/arenaveld/

“Арена ВЕЛД – Гено Добревски” Пловдив

You may also like...

Add a Comment