Футболното шоу стартира! 64 мача за месец ще се изиграят на Световното по футбол


Футболното шоу стартира! 64 мача за месец ще се изиграят на Световното по футбол.
От четвъртък светът ще бъде отново футбол. Фразата е изтъркана, разбира се, повтаряме на всеки 4 години, но е точна.
България отново я няма на Световните финали, но и защо ли да е там  –  да се излагаме и да червим заради нашите футболисти ли?
Единствената ни утеха е, че футболни колоси като Италия и Холандия също ще гледат Мондиала по телевизията.
Светът е футбол! Не се съмняваме обаче, че ще има много вълнуващи мигове, красиви голове, изненади и футболни спектакли.
Представяме ви групите на световното, както и пълната програма по дни и часове с уточнението, че всички 64 срещи ще бъдат излъчвани пряко по БНТ 1 и БНТ HD.

ГРУПИТЕ

Група А: Русия, Уругвай, Египет, Саудитска Арабия.

Група В: Португалия, Испания, Иран, Мароко.

Група С: Франция, Перу, Дания, Австралия.

Група D: Аржентина, Хърватия, Исландия, Нигерия.

Група Е: Бразилия, Швейцария, Коста Рика, Сърбия.

Група F: Германия, Мексико, Швеция, Република Корея.

Група G: Белгия, Англия, Тунис, Панама.

Група H: Полша, Колумбия, Сенегал, Япония.

ПРОГРАМАТА

14 юни, 18 часа

Русия – Саудитска Арабия, Група А

15 юни, 15 часа

Уругвай – Египет, Група А

15 юни, 18 часа

Мароко – Иран, Група В

15 юни, 21 часа

Португалия – Испания, Група В

16 юни, 13 часа

Франция – Австралия, група С

16 юни, 16 часа

Аржентина – Исландия, Група D

16 юни, 19 часа

Перу – Дания, Група С

16 юни, 22 часа

Хърватия – Нигерия, Група D

17 юни, 15 часа

Коста Рика – Сърбия, Група E

17 юни, 18 часа

Германия – Мексико, Група F

17 юни, 21 часа

Бразилия – Швейцария, Група Е

18 юни, 15 часа

Швеция – Южна Корея, Група F

18 юни, 18 часа

Белгия – Панама, Група G

18 юни, 21 часа

Англия – Тунис, Група G

19 юни, 15 часа

Колумбия – Япония, Група H

19 юни, 18 часа

Полша – Сенегал, Група H

19 юни, 21 часа

Русия – Египет, Група А

20 юни, 15 часа

Мароко – Португалия, Група В

20 юни, 18 часа

Уругвай – Саудитска Арабия, Група А

20 юни, 21 часа

Испания – Иран, Група В

21 юни от 15 часа

Австралия – Дания, Група С

21 юни, 18 часа

Франция – Перу, Група С

21 юни от 21 часа

Аржентина – Хърватия, Група D

22 юни, 15 часа

Бразилия – Коста Рика, Група Е

22 юни, 18 часа

Нигерия – Исландия, Група D

22 юни, 21 часа

Сърбия – Швейцария, Група Е

23 юни, 15 часа

Белгия – Тунис, Група G

23 юни, 18 часа

Мексико – Южна Корея, Група F

23 юни, 21 часа

Германия – Швеция, Група F

24 юни, 15 часа

Англия – Панама, Група G

24 юни, 18 часа

Япония – Сенегал, Група H

24 юни от 21 часа

Полша – Колумбия, Група H

25 юни, 17 часа

Русия – Уругвай, Група А

Египет – Саудитска Арабия, Група А

25 юни, 21 часа

Португалия – Иран, Група В

Мароко – Испания, Група В

26 юни, 17 часа

Франция – Дания, Група С

Перу – Австралия, Група С

26 юни, 21 часа

Хърватия – Исландия, Група D

Аржентина – Нигерия, Група D

27 юни, 17 часа

Мексико – Швеция, Група F

Германия – Южна Корея, Група F

27 юни, 21 часа

Бразилия – Сърбия, Група Е

Швейцария – Коста Рика, Група Е

28 юни, 17 часа

Япония – Полша, Група H

Сенегал – Колумбия, Група H

28 юни, 21 часа

Белгия – Англия, Група G

Панама – Тунис, Група G

Осминафинали

30 юни, 17 часа

Победител група С – Втори група D
30 юни, 21 часа

Победител група А – Втори група В
1 юли, 17 часа

Победител група В – Втори група А
1 юли, 21 часа

Победител група D – Втори група С
2 юли, 17 часа

Победител група Е – Втори група F
2 юли, 21 часа

Победител група G – Втори група H
3 юли, 17 часа

Победител група F – Втори група Е
3 юли, 21 часа

Победител група H – Втори група G
Четвъртфинали

6 юли, 17 часа

Победител мач 49 – Победител мач 50
6 юли, 21 часа

Победител 53 – Победител 54
7 юли, 17 часа

Победител 55 – Победител 56
7 юли, 21 часа

Победител 51 – Победител 52
Полуфинали

10 юли, 21 ч

Победител 57 – Победител 58
11 юли, 21 ч

Победител 59 – Победител 60
14 юли, 17 ч

Мач за трето място
15 юли, 18 ч

Финал

You may also like...

Add a Comment